Джей Лено одужує після опікової операції; Лікар сподівається на повне одужання

Лікар Лено каже, що комік добре прогресує, але опіки «прогресуючі та динамічні».

Лікар, відповідальний за лікування Лено, повідомив ЗМІ під час прес-конференції та зазначив, що комік у хорошому настрої.

Незважаючи на характер опіків, лікар сподівається на одужання Лено.
Колекціонер автомобілів і любитель усього автомобільного, Лено проходить гіпербаричну терапію , щоб допомогти загоїти свої рани.

Комік, ведучий ток-шоу та колекціонер автомобілів Джей Лено днями отримав серйозні опіки, але очікується, що він одужає , за словами доктора Пітера Гроссмана, який спілкувався зі ЗМІ про стан Лено та повідомив хороші новини.

Гроссман, пластичний хірург і медичний директор Опікового центру Гроссмана, каже, що Лено добре прогресує і має хороші шанси на повне одужання. Тим не менш, Гроссман каже, що опіки «прогресивні та динамічні, і важко передбачити, яким буде остаточний результат на цьому етапі гри».

Лікар також малює кращу картину того, що сталося з Лено, кажучи, що Лено був під машиною, коли почалася пожежа. Вогнем охоплено обличчя, груди та руки. Лено вже переніс одну операцію і, як повідомляється, у хорошому настрої.

За даними TMZ , мова йде про паровий автомобіль White 1907 року випуску, який, як би дивно це не звучало, використовує бензин для нагрівання котла. Повідомляється, що Лено знаходився під паровою машиною, лагодячи паливопровід, коли його забризкали пальним. Іскра запалила паливо і спричинила опіки Лено.

Як сказав Гроссман на прес-конференції, яку ви можете переглянути тут , Лено ще не вийшов з лісу. Цього тижня йому доведеться перенести принаймні ще одну операцію та можливі операції в майбутньому. Тим не менш, повідомляється, що Лено перебуває в хорошому настрої і, схоже, отримує чудовий догляд.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *