Ось що обіцяє позашляховик Lucid Gravity EV

Наступна модель електромобільного стартапу вже не за горами, і він знову хоче встановити рекорди.

Lucid представив перший погляд на електричний позашляховик Gravity 2024 року випуску, який обіцяє більший запас ходу, ніж будь-який інший електромобіль на ринку, за винятком седана компанії Air із пробігом 520 миль.

Очікується, що позашляховик буде пропонуватися у дво- та трирядних варіантах, а також варіант зі скляним дахом.
Позашляховик надійде в продаж у 2024 році, а ціни та замовлення будуть відкриті в 2023 році.

Lucid почав свою лінійку з седана Air, прагнучи забезпечити рекордну дальність пробігу 520 миль, оскільки він протистояв Tesla (після кількох затримок виробництва). Але виробник електромобілів не планує довго випускати одну модель, оскільки він готує свою наступну електричну модель.

Деякий час ми знали, що він буде називатися Gravity і що це буде просторий позашляховик. Однак лише цього тижня ми вперше побачили розкішний EV, оскільки Lucid готує свою наступну модель, яка з’явиться у 2024 році.

Що ми можемо почерпнути з цих перших зображень?

Для початку зрозуміло, що позашляховик не матиме профілю купе, на відміну від переважної більшості великих електричних позашляховиків, натомість прагнучи максимізувати внутрішній простір. Це помітно на зовнішньому вигляді моделі з великою D-подібною стійкою, яка підтримує довгий дах і закінчується спойлером, який розташований прямо над заднім бампером. Gravity також матиме дах Glass Canopy, як і в седані Air, що дає пасажирам на передніх і задніх сидіннях багато світла над головою.

«Gravity спирається на все, чого ми досягли до цього часу, сприяючи подальшому вдосконаленню нашої внутрішньої технології, щоб створити розкішний позашляховик, який не схожий на жодного іншого», — сказав Пітер Роулінсон, генеральний директор і технічний директор Lucid Group. «Подібно до того, як Lucid Air переосмислив категорію седанів, Gravity також вплине на світ розкішних позашляховиків, встановивши нові стандарти в усьому світі».

Довга колісна база Gravity означає, що він матиме три ряди сидінь, але також очікується, що дворядний варіант дозволить пасажирам на задніх сидіннях розтягнутися, залишаючи при цьому багато місця для вантажу.

Що стосується трансмісії, Lucid обіцяє більший «запас ходу, ніж будь-який інший електромобіль на ринку», за винятком Lucid Air протяжністю 520 миль . Будучи вищим і важчим, Gravity, безумовно, доведеться боротися з… силою тяжіння, тому ми не очікуємо, що він наблизиться до позначки в 500 миль. Але ми , безумовно, можемо очікувати побачити під ним більший акумулятор ємністю 112 кВт-год, можливо, разом із опцією з трьома двигунами на додаток до стандартної компоновки з подвійним двигуном.

Залишається з’ясувати, чи захоче Lucid перенести тримоторну систему потужністю понад 1200 к.с. із седана Air Sapphire на позашляховик, але оскільки зараз ми перебуваємо у війні за кінські сили електромобілів, ми б цього не зробили. виключити це. Але навіть версія з подвійним двигуном має бути дуже потужною з майже 1000 к.с. на крані, безсумнівно, прагнучи поставити кілька інших моделей EV на своє місце.

«Це водночас і замаскований суперкар, і позашляховик із гнучким пасажирським і вантажним простором, який здається неймовірно великим порівняно з зовнішніми розмірами автомобіля», — сказав Дерек Дженкінс, старший віце-президент відділу дизайну автовиробника.

На даний момент Lucid планує відкрити замовлення на початку 2023 року, коли модельний ряд Gravity буде повністю деталізований, а перші транспортні засоби з’являться в 2024 році. Тож ще є час, щоб вирішити, скільки кінських сил вам дійсно знадобиться для роботи . доручення по місту.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *