VW готує Scout, але чи буде він таким же дорогим, як Rivian?

Бренд електричного 4×4 Volkswagen для Америки є багатообіцяючим як ідея, але ентузіастам доведеться трохи почекати, щоб отримати його.

VW ділиться новим тизерним зображенням позашляховика Scout 2026 року, який він планує випускати разом із чотиридверним електричним пікапом.

Автовиробник запустив веб-сайт для ентузіастів Scout перед першою появою позашляховика в концептуальній формі в 2023 році.

Електромобілі Scout будуть вироблятися в США, а VW зараз працює над створенням нового автовиробника.
Volkswagen показав перше тизерне зображення свого майбутнього акумуляторного електричного позашляховика Scout , який він виділив в окремий бренд для електричних 4×4. Він пропонує найновіший (хоча й досі значною мірою закритий) погляд на транспортні засоби, над якими він працює, включаючи позашляховик і пікап.

Версія, яку VW демонструє на цьому тизері, є позашляховиком, про що можна дізнатися по довжині салону на зображенні, що тягнеться аж до D-стійки. Можна посперечатися, що позашляховик Scout матиме три ряди в якості опції, навіть якщо в попередньому тизері позашляховик мав колісну базу набагато коротшу, ніж у пікапа. (Тим не менше, якщо Tesla Model Y може запропонувати три ряди, принаймні на папері, позашляховик розміром з Bronco точно зможе зробити подібне).

Одночасно Scout запустив офіційний сайт і форум для шанувальників , хоча перша модель бренду не надійде в продаж ще через три роки або близько того. Якщо все піде за планом, Scout планується запустити в 2026 році, але ми побачимо перший концепт у металі в 2023 році.

І цей план полягає в тому, щоб Scout відігравав роль Rivian або Jeep у лінійці Volkswagen, пропонуючи автентичний і електричний 4×4 досвід, який суттєво відрізняється від того, що є в наявності в нинішніх дилерських центрах VW, водночас торкаючись історії International Harvester.

«Спільнота ентузіастів Scout зберегла спадщину Scout. З 1980 року ці власники та шанувальники підтримували Scout живим», — сказав Скотт Кео, генеральний директор Scout Motors.

Кео, колишній президент і генеральний директор Volkswagen Group of America, зіграв ключову роль у запуску бренду після того, як познайомився з класичним Scout 4×4. Права на компанію купив VW у 2021 році.

Електромобілі Scout будуть створюватися в США, а не в Німеччині, оскільки до чотирьохдверних пікапів ще потрібно звернути увагу на курячий податок.

Бренд Scout повинен запропонувати VW можливість отримати частину сегмента 4×4 EV, який до 2026 року має бути набагато більш населеним, ніж є. Rivian рано претендував на цю базу любителів активного відпочинку, але явно займає вищу цінову категорію, хоча все ще перебуває нижче GMC Hummer , позиціонуючись за ціною в стратосфері.

Очікується, що Scout буде розміщено набагато доступніше, конкуруючи з майбутніми електричними моделями Jeep і майбутніми пропозиціями Rivian. І він з’явиться в той час, коли доступ до зарядних пристроїв для електромобілів у державних і національних парках стане трохи кращим, ніж сьогодні.

«Ми раді бути частиною спільноти та хочемо сприяти взаємодії та обміну, коли ми переосмислюємо цю американську ікону», — додав Кео. «Ми започаткували цей форум, щоб підтримувати відкритий діалог із членами нашої спільноти, щоб почути, чого вони очікують від абсолютно нових транспортних засобів Scout, і створити центральне місце, де колишні, теперішні та майбутні ентузіасти Scout можуть зібратися разом».

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *