Гібрид C8 з’явиться у 2023 році; Track Z06 і перший Buick Electra з’являться у 2024 році

GM анонсує низку майбутніх моделей EV та ICE, але їх зможуть побачити лише інвестори з Уолл-стріт.

Очікується, що всі чотири бренди General Motors побачать низку нових продуктів, як з двигунами внутрішнього згоряння, так і з повністю електричними силовими установками.

Голова правління та генеральний директор Мері Барра сказала, що до 2025 року електромобілі GM забезпечуватимуть таку саму норму прибутку, як і моделі з двигуном внутрішнього згоряння.

GM заявляє, що взяв обов’язкові зобов’язання щодо всієї сировини для акумуляторів, необхідної для досягнення цільової потужності до 2025 року.

Президент General Motors Марк Ройсс підтвердив електрифікований Chevrolet Corvette на наступний рік і високопродуктивний топовий C8, мабуть, довгоочікуваний лише трековий Z06, «який приверне увагу світу».

Ми говоримо «мабуть», тому що Reuss сьогодні представила низку нових і оновлених календарних 2023 і 2024 років електричних моделей і моделей внутрішнього згоряння на Дні інвесторів GM. Інвестори та аналітики з Уолл-стріт бачили фотографії чи ілюстрації нових моделей на екрані аудиторії в Манхеттені (без фотографій, будь ласка), тоді як журналісти дивилися веб-трансляцію, на якій усі такі зображення були гасли.

Ройсс також попередньо опублікував щось під назвою Chevy «Car-D», яке минуло кілька років і, очевидно, лише для Китаю. Він описав його як автомобіль із «низьким дахом» із «пропорціями седана». Можливо, седани повертаються в моді, принаймні в Китаї.

Крім гібридного Corvette, який з’явиться в календарному 2023 році, і, ймовірно, трекового Z06 у 24 році, найцікавішою новинкою з листового металу будуть повністю електромобілі. Голова правління та генеральний директор Мері Барра сказала, що GM збирається виробити 1 мільйон електромобілів у Північній Америці до 2025 року, і до того ж року ці транспортні засоби принесуть автовиробнику такий же прибуток, як і його моделі з двигуном внутрішнього згоряння.

Ройс сказав, що до 2025 року GM запропонує електромобілі в одній третині сегментів автомобілів. Ось нові електромобілі, заплановані на 2023 і 2024 роки:

Новий флагман буде представлено в Китаї в 2023 році та в США в 2024 році, що вказує на збірку тільки в Китаї. «Ні, це не «двійка з чвертю», — пожартував Ройс, маючи на увазі флагманський автомобіль Buick довжиною 225 дюймів, який вийшов на ринок моделі 1959 року.

Імовірно, менша (середньорозмірна?) модель лише для Китаю, також у 2023 році.

Повнорозмірний позашляховик Cadillac
Запуск у 2024 році, ймовірно, це буде електричний Escalade, так само Chevy Silverado матиме електромобільний двійник зі знайомим листовим металом, але на платформі скейтборду Ultium .

Компактний кросовер Cadillac
У 2023 році вийде в новий сегмент електромобілів і за ціною, за словами Ройсса, з «новими технологіями» та «новою мовою дизайну». Незрозуміло, чи це лише для китайського ринку.

Позашляховик GMC Hummer
Показаний аудиторії на Уолл-стріт у зеленому кольорі стартової фарби, він з’явиться у 2023 році та «за кермом» відрізняється від Hummer SUT , сказав Ройсс, через інший розмір колісної бази. GM повинен був обмежити виробництво Hummer у 90 000 протягом двох років, сказав Барра, щоб виконати список очікування.

Buick Envista
Ще одна модель лише для Китаю, яка з’явиться у 2023 році, це невеликий кросовер розміром між Encore GX і Envision .

Buick GL8 EV
«Представницький» мінівен , який був опорою бренду в Китаї з кінця 1990-х років, переходить на електричний акумулятор і залишається лише для Китаю.

Електромобілі Chevrolet Silverado, Blazer, Equinox
Усі вони з’являться у 2023 році, а ціна Blazer – близько 45 000 доларів. GMC Sierra EV з’явиться у 2024 році .

Інвестори та аналітики мали змогу покататися на нових моделях електромобілів по Манхеттену, а Cadillac Celestiq і Chevy Blazer EV були виставлені в аудиторії конференції. Ройс сказав, що Celestiq повертає емблему бренду «богиня» вперше з 1959 року, але не як прикрасу капота.

Ройс сказав, що актор/рок-зірка Ленні Кравіц розробив свій Cadillac Celestiq (з’явиться в 23 році) із гітарною струною в центрі панелі приладів. Також доступний індивідуальний варіант – квіти з саду замовника, ламіновані в полотна міжкімнатних дверей.

2024 Cadillac Celestiq синього кольору Санторіні

Тим часом, протягом наступних двох років з’явиться цілий список абсолютно нових і оновлених звичайних моделей з двигуном внутрішнього згоряння.

Для календаря 2023:

Шевроле Монтана
Абсолютно нова версія компактного передньопривідного пікапа, який збирають у Бразилії та продають у Південній Америці, Мексиці та деяких африканських країнах з 2003 року, з’явиться у 2023 році. Ройс нічого не сказав про імпорт із США, хоча він буде прямим конкурентом. для Ford Maverick — якщо він постачається з кабіною екіпажу та якщо виробництво переміститься до Мексики, щоб уникнути 25% «податку на курку».

Chevrolet Trax
Нова версія субкомпактного кросовера вийде наступного року. Ройс назвав його «найкращим Chevrolet початкового рівня », який він водив, з дизайном, який не робить його ані автомобілем, ані позашляховиком, і прибутковим навіть із базовою ціною близько 19 000 доларів.

Chevrolet Colorado/GMC Canyon
Як було оголошено раніше, нові версії пікапів середнього розміру з’являться у 2023 році, з більшою диференціацією, ніж між будь-якою вантажівкою Chevy та моделлю GMC на сьогоднішній день.

Б’юїк Лакросс
Модель лише для Китаю стане першим серійним автомобілем, оформленим у стилі концепту Wildcat .

Кадилак СТ6
GM оновлює до 2023 року свій останній флагманський седан з бензиновим двигуном, який зараз виготовляється та продається лише в Китаї.

Ці моделі ICE заплановані на календарний 2024 рік:

Chevrolet Equinox
Бензомоторна версія популярного середньорозмірного кросовера GM отримала оновлений дизайн, який, ймовірно, буде ближчим за стилем до абсолютно нової версії електромобіля на платформі Ultium.

GMC Acadia
Перероблений, щоб стати «трохи більшим», ніж вихідний Acadia, що вказує на те, що він повернеться до тієї ж великої середньої колісної бази, що й трирядний Buick Enclave.

Б’юїк Анклав

У 2024 році також буде оновлено дизайн, але це короткочасно, оскільки за кілька років Buick перейде лише на електромобілі. Історично дилери Buick-GMC могли продавати Enclave та Acadia дуже різним клієнтам (оригінальна Acadia була розроблена як Pontiac 2010 року випуску), хоча у 2017 році GMC перейшла на меншу платформу середнього розміру, щоб ще більше диференціювати ці дві моделі.

Шевроле Траверс
Редизайн трирядного позашляховика середнього розміру, який має спільну платформу з Buick Enclave та новою модифікованою GMC Acadia.

Місцевість GMC

Поділившись платформою з ICE Chevy Equinox, Terrain виглядатиме більш «вантажним» із оновленим дизайном «професійного рівня» всередині та зовні.

Brightdrop ev410 — це електричний легкий комерційний автомобіль середнього розміру, оснащений вантажним простором понад 400 кубічних футів і розроблений для невеликих, більш частих поставок або як службовий транспортний засіб — від доставки продуктів онлайн до обслуговування телекомунікацій — ev410 пропонує універсальність і розширює нульовий рівень викидів. виведення на нові ринки
Повністю електрична вантажівка BrightDrop.

Інші моменти Дня інвестора:

П’ять складальних заводів GM у США, Канаді та Мексиці виготовлятимуть електромобілі.
BrightDrop, технологічний стартап GM, який створює електромобілі, електронні візки та програмне забезпечення, має на шляху до досягнення 1 мільярда доларів доходу у 2023 році, оскільки наступного року на заводі GM CAMI в Онтаріо буде запущено повне виробництво фургона BrightDrop Zevo 600, яке планується збільшити до 50 000 одиниць. щорічно до 2025 року.

До кінця 2024 року спільне підприємство GM з виробництва елементів живлення Ultium Cells запустить заводи в Огайо, Теннессі та Мічигані; планується будівництво четвертого клітинного заводу в США.
GM заявляє, що взяв обов’язкові зобов’язання щодо всієї сировини для акумуляторів, необхідної для досягнення цільової потужності до 2025 року.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *