Дивіться, як Mercedes-AMG One Crush на Нюрбургрингу

Автомобіль Mercedes-AMG F1 для дороги очікувано швидкий.

Mercedes-AMG One проїжджає коло Nürburgring Nordschleife за неймовірні 6:35.183.
Це робить Mercedes-AMG One найшвидшим серійним дорожнім автомобілем на «Кільці».
Mercedes-AMG One отримав свою силову установку від домінуючого Mercedes-AMG Petronas F1.

Усі знають, що Mercedes-AMG One буде жорстокою машиною . Зрештою, його трансмісія була взята від найдомінантнішої команди Формули-1 у новітній історії. Тим не менш, завжди залишається питання про те, наскільки жорстоким він буде на гоночному треку. Люди з Mercedes-AMG і водій Маро Енгель вирушили на Нюрбургринг, щоб проїхати неймовірно швидке коло, розганяючись до 210 миль/год.

Mercedes-AMG One проїхав коло Nürburgring Nordschleife трохи більше ніж за шість хвилин і 35 секунд. Це швидко . Для довідки, це на 22 секунди швидше, ніж у Porsche 918 Spyder , і на вісім секунд швидше, ніж у Porsche 911 GT2 RS , який був оснащений Manthey Performance Kit. Однак це більш ніж на хвилину повільніше, ніж карколомне коло Porsche 919, прокладене під час прощального туру автомобіля . Це означає, що майбутні власники AMG One будуть раді знати, що їхній майбутній гіперкар, мабуть , буде найшвидшою машиною на місцевому трек-день.

Mercedes-AMG One використовує свій серійний 1,6-літровий гібридний силовий агрегат V6, який їздить на шинах Michelin Pilot Sport Cup 2Rs, саме на них буде одягнений ваш AMG One, коли він прямуватиме до вашої колекції. Mercedes-AMG One буде рідкісним видовищем, оскільки на конвеєрі заплановано лише 275 автомобілів, але він може увійти в історію як один із найабсурдніших автомобілів, коли-небудь створених.

Ви можете переглянути все коло вище, і це може дати вам поради щодо наступного разу, коли ви візьметеся за Green Hell. Повірте нам, це варте шести з половиною хвилин.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *