Оновлений Kia Seltos 2024 року, показаний у Лос-Анджелесі, отримав ще 20 сил

Автомобіль з п’ятьма пасажирами змагається в переповненій категорії «маленького кросовера».

Дебютуючи в Лос-Анджелесі, кросовер Kia Seltos 2024 року випускатиметься з двома двигунами на вибір: чотирилітровим 2,0-літровим і 1,6-літровим з турбонаддувом, останній має 195 к.с. і крутний момент 195 фунт-фут.
Компактний кросовер отримав чотири USB-порти для зарядки, двері багажника з електроприводом, вентильовані передні сидіння та новий колір кузова Pluton Blue.

Шукайте новий Seltos 2024 року в першій половині 2023 року.
Kia Seltos конкурує у величезному сегменті ринку: невеликі кросовери. Він змагається з 30 різними конкурентами, від Buick Encore GX до Volkswagen Tiguan і всього між ними. Серед них такі лідери сегмента, як Subaru Crosstrek, Honda HR-V і Bronco Sport , усі з яких продаються приблизно в три рази.

Таким чином, щось на кшталт оновлення в середині циклу набуває додаткового значення для Seltos, якому потрібна вся допомога, яку він може отримати. Kia представила Seltos 2024 року на автосалоні в Лос-Анджелесі сьогодні, надавши йому не тільки новий вигляд передньої та задньої частини, але й на 20 кінських сил більше від 1,6-літрового турбодвигуна.

Новий силовий агрегат отримав турбонаддув, безпосереднє впорскування бензину та безступінчасту змінну тривалість клапана. З цією останньою технологією, яка є кроком уперед від безперервної зміни фаз газорозподілу клапанів, клапани не повинні закриватися в задану точку в циклі згоряння. Натомість клапани можуть залишатися відкритими довше — усі вони контролюються електронікою — щоб допомогти двигуну дихати краще під час великих навантажень.

Результат у Seltos становить 195 к.с. (зі 175) при 6000 об/хв і 195 фунт-фут крутного моменту від 1500 до 4500 об/хв. Цей двигун працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, замінюючи попередню 7-ступінчасту коробку з подвійним зчепленням. Перші відгуки з Кореї свідчать, що він повільніший до 60 миль на годину, один сайт дає йому час від нуля до 60 миль на годину за 8,4 секунди.

Інший вибраний силовий агрегат не змінився, атмосферний 2,0-літровий чотирициліндровий двигун із портовим уприскуванням, який розвиває 147 к.с. і крутний момент 132 фунт-фут, що спрямовується через інтелектуальну змінну коробку передач (що звучить як CVT, як пише відділ маркетингу). ).

Ви можете отримати передній або повний привід і вибрати будь-який з трьох режимів водіння: Normal, Smart і Sport. Повний привід працює через центральний диференціал із блокуванням міжосьового диференціала та розподілення крутного моменту, який використовує дискові гальма для передачі крутного моменту на колесо, яке може використовувати його найбільше.

Модель 2024 року отримала чотири USB-порти для зарядки (два спереду та два позаду), двері з електроприводом, вентильовані передні сидіння та Kia Connect, який включає Digital Key 2 Touch, що дозволяє ділитися віртуальним ключем з будь-ким, хто має Apple. Смартфон iPhone або Samsung Galaxy. Він також завантажений майже всіма цими абревіатурами безпеки, від запобігання лобового зіткнення з виявленням пішоходів і велосипедистів до попередження про зіткнення в сліпих зонах. Ви також можете отримати два 10,25-дюймових екрана — один для панелі приладів і один для інформаційно-розважальної системи.

Є три нових кольори екстер’єру, включно з одним під назвою Pluton Blue. Seltos 2024 року має з’явитися в салонах дилерів у першій половині 2023 року як модель 2024 року. Ціни будуть опубліковані ближче до запуску.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *