Саудівська Аравія запускає власний бренд електромобілів

Foxconn забезпечить промислову підтримку для першого в країні запуску електромобілів.

Бренд Ceer EV, запущений Фондом державних інвестицій Саудівської Аравії (PIF), як частина програми країни Vision 2030.

Hon Hai Technology Group, більш відома як Foxconn, розроблятиме електромобілі для Ceer із власним апаратним забезпеченням силових агрегатів, а також технікою, отриманою від BMW.
Нещодавно компанія Foxconn представила концепції електромобілів під торговою маркою Foxtron, яка планується виробляти для інших автовиробників за контрактом.

Виробник iPhone Foxconn нещодавно зміцнив свій статус виробника електромобілів, запустивши свою платформу Foxtron , яку він має намір запропонувати іншим брендам. Але досі не було особливо ясно, яким брендам ці технології принесуть користь, окрім тайванського Luxgen.

Тепер Foxconn оголосила, що в рамках спільного підприємства з Фондом державних інвестицій Саудівської Аравії (PIF) вона запустить Ceer, перший автомобільний бренд країни. Щоб це сталося, Foxconn також планує ліцензувати технологію від BMW, плануючи модельний ряд, який включатиме седани та позашляховики. Foxconn планує розробити електричну архітектуру для автомобілів на додаток до інформаційно-розважальних систем і технологій автономного водіння.

«Ми використовуватимемо технологічний досвід Foxconn, щоб підтримати бачення Ceer щодо створення ряду знакових електромобілів, які побудовані навколо тем зв’язку, інформаційно-розважальних засобів та автономності», — сказав Янг Лю, голова Hon Hai Technology Group.

Foxconn також планує виробляти транспортні засоби в Саудівській Аравії, починаючи з 2025 року, тому вони не будуть просто доставлятися з інших місць.

Однак компанія не згадала, які компоненти планує отримати від BMW.

На початку цього року Foxconn придбала завод у Янгстауні, штат Огайо, у Lordstown Motors , підписавши угоду про експлуатацію заводу, і планує виробляти там повністю електричний пікап Lordstown Endurance на додаток до електромобілів для Fisker пізніше.

«Ми хочемо зробити електромобілі масовими, і це те, чого Ceer збирається досягти в Саудівській Аравії та ширшому регіоні», — додав Лю.

Бренд Ceer EV – не єдине, над чим працює PIF країни, оскільки фонд вклав значні кошти в Lucid , яка планує розпочати виробництво власних автомобілів у країні того ж року.

Усі ці плани є частиною амбітної програми країни Vision 2030, однією з цілей якої є диверсифікація економіки Саудівської Аравії, відхід від видобутку нафти.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *