Дослідження показує, що ціни залишаються високими як на нові, так і на вживані автомобілі

Розкішні автомобілі знецінюються найбільше, Jeep Wrangler найменше, а Porsche насправді подорожчає.

Ціни на нові та вживані легкові, вантажівки та позашляховики залишаються на рекордно високих рівнях.
П’ять моделей фактично зросли в ціні за три роки: Porsche 911 і 718 Cayman , Toyota RAV4 Hybrid і Jeep Wrangler і Wrangler Unlimited.

Найбільше падіння вартості відбулося у розкішних автомобілях після п’яти років, причому всі з першої десятки автомобілів знецінилися більш ніж на 50% порівняно з початковою MSRP.

Відповідно до нещодавнього дослідження, проведеного пошуковою системою iSeeCars.com для відстеження цін на автомобілі, ціни все ще залишаються на найвищому рівні за всі часи на нові, вживані та не орендовані автомобілі .

«Пов’язані з пандемією збої в ланцюгах постачання автовиробників і їхній вплив на ціни нових і вживаних автомобілів також різко вплинули на показники збереженої вартості», — сказав виконавчий аналітик iSeeCars.com Карл Брауер. «Аналіз три- та п’ятирічної амортизації транспортних засобів показує, що автомобілі зберігають більшу цінність, ніж вони мали за останній час, і що невелика кількість автомобілів навіть оцінила вартість».

iSeeCars аналізує мільйони транзакцій купівлі та оренди нових і вживаних автомобілів, щоб отримати дані. Для цього останнього дослідження фірма проаналізувала понад три мільйони трирічних і п’ятирічних вживаних автомобілів, проданих у 2022 році, і виявила, що середній п’ятирічний автомобіль втратив лише 33,3% своєї вартості від MSRP. Порівняно з 2021 роком це означає зменшення амортизації на 17,0%, тобто транспортні засоби зберігали свою вартість краще та довше.

Королем збереженої вартості є скромний і енергійний Jeep Wrangler, який втратив лише 7,3% своєї вартості за п’ять років, втративши лише 2361 долар США від роздрібної ціни наклейки, за яким слідує Wrangler Unlimited, який втратив 8,7%. Porsche 911 посів третє місце, утримуючи 14,6% вартості через п’ять років.

Найгіршим автомобілем з точки зору амортизації за п’ять років став BMW 7-ї серії, який втратив 56,9% ціни на наклейці за п’ять років, або колосальні 61 923 долари. Далі йдуть Maserati Ghibli з 56,3% і 51 168 доларів США, і Jaguar XF з 54% і 36 081 долар через п’ять років.

Насправді розкішні автомобілі високого класу увійшли до 10 найдорожчих автомобілів, серед яких Infiniti QX80, Cadillac Escalade ESV, Mercedes S-Class, Lincoln Navigator, Audi A6, Volvo S90 і Ford Expedition завершують 10 автомобілів із найвищою п’ятіркою. -річна амортизація згідно дослідження.

Тому, якщо ви хочете заощадити на розкішному автомобілі, купуйте вживаний.

Якщо ви подивіться на транспортні засоби, які найменше знецінилися всього за три роки, Porsche 911 переможе. Фактично за три роки він подорожчав на 5,7%, або на 11 373 долари. За ним слідує Toyota RAV4 Hybrid, подорожчавши на 2,5% або 883 долари; Jeep Wrangler Unlimited подорожчав на 2,0% і склав 880 доларів США; Porsche 718 Cayman на 1,8% і 1342 долари, а Jeep Wrangler на 0,3% і 90 доларів.

Результат? Купіть той Porsche ! І той Wrangler, якого ви завжди хотіли. Перекиньте цю статистику на іншу половинку — ваш аргумент не може бути спростованим. Але клацніть на iSeeCars.com і викиньте туди ще більше статистики. Настав час купувати Porsche та Jeep.

Вживані трирічні автомобілі коштують більше, ніж їх нова роздрібна ціна

«Попит як на нові, так і на вживані автомобілі залишається високим, тому ціна на них залишається високою, а амортизація — низькою», — говорить Брауер. «Хоча новий блискучий Chevrolet Corvette, GMC Yukon, Land Rover Range Rover Velar або Lexus IS можуть чудово виглядати в салоні, споживачі, які хочуть купити автомобіль, повинні подумати про те, як довго вони планують володіти ним і скільки амортизації вони хочуть відчути. коли настав час продати або обміняти свій автомобіль. Моделі з найнижчою амортизацією, як правило, коштують дорожче наперед, але вища ціна покупки може бути з лишком компенсована зменшенням втрати вартості з часом».

Але пам’ятайте, що все це базується на цінностях за останні три та п’ять років. Що буде в найближчі три і п’ять років? Якщо ви це знаєте, купіть лотерейний квиток.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *