Джей Лено «Серйозно згорів» у вогні

Повідомляється, що комік і колекціонер автомобілів почувається стабільно після того, як загорівся бензин.

Джей Лено був госпіталізований після того, як отримав опіки від пожежі бензину, яка спалахнула в його гаражі в Лос-Анджелесі.

Повідомляється, що з коміком і колекціонером автомобілів все гаразд, але він сказав Variety , що йому «просто знадобиться тиждень або два, щоб знову стати на ноги».

Незрозуміло, що стало причиною пожежі та чи постраждали якісь автомобілі.
Легенда нічних ток-шоу та плідний колекціонер автомобілів Джей Лено оговтується після пожежі, яка, як повідомляється, сталася в його магазині в Лос-Анджелесі. Хоча ви, напевно, найкраще знаєте гараж Лено з його популярного каналу YouTube або телешоу «Гараж Джея Лено», його приміщення — це більше, ніж просто телевізійний реквізит. Це повноцінна реставраційна майстерня та місце для зберігання його великої колекції автомобілів. TMZ повідомляє, що Лено отримав травми в неділю, коли загорівся автомобіль у його гаражі.

Лено підтвердив свій статус у Variety та дав заспокійливу записку про свій стан. Ймовірно, він отримав опіки обличчя, але очікує швидкого одужання. Він сказав Variety , що йому «потрібен лише тиждень або два, щоб знову стати на ноги». Незважаючи на опіки його обличчя, TMZ повідомляє, що вогонь не пошкодив його вуха чи очі.

Немає інформації про те , яка машина згоріла, а також про його колекцію чи магазин. Деталі також невідомі, що стало причиною пожежі. Хоча найкраща новина, очевидно, полягає в тому, що сам Лено, здається, в порядку.

Бажаємо йому якнайшвидшого одужання.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *