Міністерство юстиції вирішило справу про крадіжку каталітичного нейтралізатора на 545 мільйонів доларів

Ваш кіт може бути трохи безпечнішим, рухаючись вперед.

Міністерство юстиції США розкрило масову національну групу крадіжок каталітичних нейтралізаторів, заарештувавши понад 20 осіб.

Ця репресія проти крадіжок каталітичного нейтралізатора охоплює від вуличного рівня до рівня переробки та може мати наслідки на національному рівні.

Крадіжка каталітичних нейтралізаторів зросла на сотні відсотків за останні кілька років.

Каталітичний нейтралізатор – диво сучасної техніки. Візьміть вихлопні гази двигуна внутрішнього згоряння та пропустіть їх через трубку, наповнену дорогоцінними металами, які реагують на гази: це ваш кіт. Проблема, як виявилося, полягає в тому, що ці дорогоцінні метали всередині вашого каталітичного нейтралізатора насправді є дорогоцінними металами, а це означає, що вони є основною метою крадіжки. Міністерство юстиції США нещодавно націлилося на величезну мережу крадіїв каталітичних нейтралізаторів і вимагає від підозрюваних злочинців конфіскації понад 500 мільйонів доларів США.

Міністерство юстиції повідомляє, що здійснило 21 арешт у п’яти штатах і зазначає, що воно здійснило «арешти, обшуки та конфіскації» в таких штатах: Каліфорнія, Оклахома, Вайомінг, Міннесота, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Невада, Північна Кароліна та Вірджинія. (Якщо ви живете в одному з інших 41 штатів США, мабуть, само собою зрозуміло, крадіжка каталітичного нейтралізатора там також є проблемою.)

За даними Національного бюро зі страхування злочинів, кількість крадіжок каталітичного нейтралізатора значно зросла за останні кілька років. Як повідомляє Північноамериканська асоціація дилерів , NICB каже, що було зареєстровано понад 52 000 крадіжок каталітичного нейтралізатора, що перевищує 1300 зареєстрованих крадіжок у 2018 році. Цілком імовірно, що це лише частка від загальної кількості крадіжок через недостатню кількість повідомлень.

Хороша новина полягає в тому, що крах цього національного синдикату може спричинити ефект хвилі вниз за течією та допомогти приборкати попит на крадених котів, що потім сповільнить крадіжку каталітичного нейтралізатора, хоча для цього потрібен час. Тож доки кількість крадіжок котів різко не зменшиться, можливо, у ваших інтересах дати своєму автомобілю найкращий шанс уникнути дорогої крадіжки.

Захистити каталітичний нейтралізатор , на жаль, легше сказати, ніж зробити. Ви можете керувати транспортним засобом, який вийшов ще до Закону про чисте повітря, що означає керування транспортним засобом, виготовленим до 1975 року. Для деяких це життєздатне рішення, але не зовсім радикальне. Ви також можете перейти до електромобіля або запхати щоденного водія у свій замкнений гараж, якщо вам пощастить мати гараж. Або ви можете модифікувати свій автомобіль за допомогою одного з багатьох інструментів запобігання крадіжці каталітичного нейтралізатора, але вони, ймовірно, лише сповільнять того, хто намагається вкрасти вашого кота .

Сподіваємося, що більше цих злочинних угруповань розпадеться, а кількість крадіжок котів зменшиться, але тим часом краще пам’ятати про те, де ви паркуєте свою машину, щоб у злодія було найменше шансів зачепити вашого кота.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *